Sıkça Sorulan Sorular

Gayrimenkul sektörü ile ilgili BİLGİ PAYLAŞIM platformudur. Bu bilgi işleme döndükten sonra iş ortağı ile kazanç paylaşımı yapılır. Evden para kazanmanın en basit ve kazançlı yöntemidir.

Nasıl mı Çalışır, Çok Basit;

Çevrenizde Daire, Dükkan, Ofis, Arsa ve hatta Fabrika kısacası her türlü Gayrimenkul Almak, Satmak veya Kiralamak düşüncesinde olan bir tanıdığınız var mı?

Cevabınız EVET ise 

Yapmanız gereken tek şey !!!

Sitemize ücretsiz kolay bir şekilde ÜYE olarak, bu kişinin AD, SOYAD VE İLETİŞİM BİLGİLERİNİ ve işlem yapmak istediği Gayrimenkul hakkında kısa bilgiyi bizlerle paylaşmanızdır...

Bu bilgi bize ulaştığında, işinde uzman ekibimiz iletişime geçecek ve Alım, Satım veya Kiralama ile ilgili işlemi profesyonel bir şekilde tamamlayacaktır.

 

Sizler de PAYDAŞIMIZ olarak hak edilecek olan hizmet bedelinden payınızı alacaksınız.

 

Sistemimize hızlı ve kolay bir şekilde ücretsiz üye olup, size özel üye panelinden, yönlendirmek istediğiniz kişinin Ad, Soyad ve İletişim bilgilerinin ve işlem yapmak istediği Gayrimenkul hakkında verebileceğiniz tüm bilgilerin girişini yapabileceksiniz.

Size özel İŞ ORTAĞI panelinde yaptığınız yönlendirmeleri ve güncel bilgilendirmeleri görebileceksiniz. Bizler belirli periyotlarda bu panelde siz iş ortaklarımıza raporlama yapacağız.

Uzun yıllardır Gayrimenkul Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Türkiye'nin hemen hemen genelinde çözüm ortakları mevcuttur.

Türkiye'de yeni çıkan yönetmelik ile yasal olarak alınabilecek en yüksek hizmet bedeli oranı %2 Alıcıdan,%2 Satıcıdan olmak üzere Toplam %4 tür.

Kiralamalarda ise Bir Kira Bedeli olarak kiralayandan alınır.

Örneğin:

Alıcı yönlendirdiğinizi varsayalım. Bu alıcıyla talepleri doğrultusunda bağlantı kuruldu ve kendisine 500.000 TL lik bir satış gerçekleştirildi. Bu işlemde ortaya çıkan toplam hizmet bedeli 10.000 TL dir. (500 BİN TL NİN %2'si)

PASLAŞ İş Ortağımız bu işlemden hizmet bedelinin %20'sini (beşte bir) yani 2.000 TL net  (vergisi tarafımızdan ödenecektir) hak etmiş olur.

Hak etmiş olduğunuz hizmet bedeliniz, işlem gerçekleştikten 3 iş günü sonrasında banka hesabınıza yatırılır. 

HAYIR

PLAN EMLAK DAN. LTD. ŞTİ olarak, alınan her türlü hizmet bedelinin faturasını kesmekteyiz ve yapacağımız hizmet bedeli ödemelerinin vergisini yatırmaktayız.

Bunun için yapmanız gereken CV'nizi bizlere ulaştımanız. En uygun ofise yönlendirmeniz yapılacaktır.

Top
Top